Dystrybucja produktów marki Nanoskala

Top Event Team Sp. z o.o. jest oficjalnym dystrybutorem produktów marki Nanoskala. W naszej ofercie znajduje się innowacyjny produkt do dezynfekcji z drobinami srebra:
Nano Silver Aerosol Sanitizer
Jest to preparat biobójczy (pozwolenie nr 3844/09) z drobinkami srebra służący do dezynfekcji powierzchni, przedmiotów i materiałów, wyposażenia oraz mebli, które nie mają kontaktu z żywnością lub środkami żywienia zwierząt. Wykazuje działanie bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze, co zostało potwierdzone niezależnymi badaniami (m.in. “Badania własności przeciwdrobnoustrojowej”, Sprawozdanie ITA-TEST nr B- 45318/25173/15 oraz “Ocena wirusobójczego działania produktu” przeprowadzona przez Zakład Wirusologii Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego Państwowego Zakładu Higieny).

Jeśli chcesz, aby Nano Silver Aerosol Sanitizer znalazł się w Twoim asortymencie na preferencyjnych warunkach, skontaktuj się z nami:

nanoskala@event-team.pl

+48 506 386 509

Cząsteczki srebra są znane przede wszystkim ze swojego działania dezodoryzującego i bakteriobójczego. Ze względu na swoje mikroskopijne rozmiary, podczas użycia preparatu Nano Silver Aerosol Sanitizer, drobinki srebra wnikają w odkażaną powierzchnię, wszelkie szpary, dziury, pęknięcia oraz zarysowania i uniemożliwiają ponowne namnażanie się mikroorganizmów. Ta cecha produktu sprawia, że przewyższa on inne, krótko działające preparaty do dezynfekcji. Jeśli ponownie dojdzie do kontaktu drobnoustrojów z wcześniej odkażaną powierzchnią, mikroorganizmy niczym niehamowane mogą ponownie się namnażać, tym bardziej, jeśli zabieg był wykonany niestarannie. W przypadku naszego produktu, srebro pozostaje na odkażanej powierzchni i działa długotrwale, nawet 14 dni po zastosowaniu! Dzięki wygodnej postaci aerozolu preparat ten umożliwia łatwą i szybką aplikację na duże powierzchnie, a profesjonalna dysza rozpyłowa dba o równomierne i oszczędne krycie preparatem bez zacieków i kropelek. Ogromną zaletą jest to, że preparat można aplikować trzymając puszkę pod każdym kątem (nawet do góry nogami!), a dysza nie bedzie zatykać się, jak ma to miejsce w przypadku większości produktów aerozolowych. Dzięki zaawansowanemu technologicznie opakowaniu typu BOV jesteśmy w stanie dotrzeć i zaaplikować preparat nawet w bardzo trudno dostępnych miejscach.